Reference

Tiskárna

mužVelkoplošný tisk, nebo také jak se říká velkoformátový tisk, ten v Praze sice nabízí mnoho firem, ale málokterých na to má pořádnou a kvalitní tiskárnu. Vy jste toho důkazem. Práce od vás je absolutně odlišná, než od předcházející firmy, s kterou jsme se ve zlém rozešli. Důvodem byla kvalita a neustále nedodržení termínu. U vás to jde samo! Díky za to.

S přáním hezkého dne
Ing. Jan Muka

Nad očekávání

mužVelkoplošný tisk od vaší firmy TISKNI RYCHLE. CZ dopadl nad naše očekávání. Je vidět, že kvalitní tiskárna, zkušenosti jsou v tomhle oboru na prvním místě. Před Vámi jsme využívali služeb levnější firmy, ale podle toho také výsledek vypadal. Nyní jsem velmi spokojeni a velkoformátový tisk je v mimořádné kvalitě. Děkujeme za to a těšíme se na další spolupráci.

Jednatel
Karel Březiňák

Velkoplošně, velkoformátově, nejlépe

mužVyzkoušeli jsme mnoho firem na velkoplošný, či velkoformátový tisk a v takové kvalitě, jako od vás to nikdo nezvládl. A nejen v kvalitě, ale i rychlosti, ceně a lepšímu profesionálnímu jednání. Jsme rádi, že jsme konečně našli firmu, s kterou jsem nadmíru spokojeni. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Ing. Jana Morávková

facebook

NOVINKY

05/05/2019, 10:20
Zde je několik důležitých informací ohledně správné přípravy tiskových dat. Abychom zakázku mohli zpracovat k Vaší plné spokojenosti a...
05/05/2019, 10:16
Odznaky V nabídce máme také reklamní odznaky. Odznak může být opatřen klasickým zavíracím špendlíkem, anebo může mít ze zadní strany otvírák,...

ODBĚR AKCÍ, SLEV, NOVINEK