Podlahová grafika

Podlahová grafika je stále více využívaná forma reklamy klientů mimo jiné díky tomu, že nezabírá prodejní prostor. Můžete se po ní procházet křížem krážem a neublížíte jí.

 

Podlahová grafika v supermarketu, metru apod.

Potkáte se s ní mezi regály v supermarketu, před pokladnami v prodejně automobilů, naviguje vás na zemi do oblíbeného obchodu s nábytkem, ve vestibulu metra, na podhledech schodů.
Sendvič podlahové grafiky se skládá ze spodní  potištěné odstranitelné folie, která může být bílá nebo transparentní či z protiskluzového lamina.

Protiskluzové lamino vybíráme v závislosti na zatížení grafiky a požadované životnosti-délky reklamního sdělení, je zřejmé, že grafika nalepená u vchodu obchodního domu bude více namáhaná, než třeba před prodejním pultem obchodu.
Dokončení může být ořezem, nebo tvarovým výsekem.

 

 

facebook

NOVINKY

05/05/2019, 10:20
Zde je několik důležitých informací ohledně správné přípravy tiskových dat. Abychom zakázku mohli zpracovat k Vaší plné spokojenosti a...
05/05/2019, 10:16
Odznaky V nabídce máme také reklamní odznaky. Odznak může být opatřen klasickým zavíracím špendlíkem, anebo může mít ze zadní strany otvírák,...

ODBĚR AKCÍ, SLEV, NOVINEK