Reference

Tisk velkoplošný a velkoformátový

mužVelkoplošný tisk? Vždycky jsem si myslel, že kvalitní tisk určuje hlavně kvalitní tiskárna, čili stroj, na kterém je tisk tisknut, ale mýlil jsem se. Ano, samozřejmě, tiskárna jako stroj je důležitý aspekt, ale stejně důležitá je i zkušenost, praxe, odbornost a preciznost. A to vše jsem u vás našel a za to vám děkuji. Je dobré v ČR najít ještě firmu, která svoji o práci umí a baví ji.
 
Děkuji.
Ing. Rostislav Zach
 
 

Velkoformátový tisk – 100%

mužDobrý den, musím konstatovat, že velkoformátový tisk od vaší firmy je úžasně povedená práce, čistý, hladký, skoro jako realita a nikoli jako samolepka na naší výloze. Předešlý tisk od konkurence byl velmi špatný. Rozdíl je markantní. Děkuji za odvedenou práci a těším se na další spolupráci.

Jiří Novotný

Díky za velkoplošný tisk

mužVelkoplošný tisk, nebo velkoformátový tisk, do teď jsem nepochopil rozdíl, mezi těmito dvěma pojmy, ale abych neodbíhal od tématu, dopadl skvěle. Polepy vozidel, výlohy a billboardy již zdobí naše pobočky a práce je vskutku odvedená dle našeho maximálního uspokojení. Děkujeme Vám, a Vaší firmě.

Ing. Adam Dvořák

facebook

NOVINKY

05/05/2019, 10:20
Zde je několik důležitých informací ohledně správné přípravy tiskových dat. Abychom zakázku mohli zpracovat k Vaší plné spokojenosti a...
05/05/2019, 10:16
Odznaky V nabídce máme také reklamní odznaky. Odznak může být opatřen klasickým zavíracím špendlíkem, anebo může mít ze zadní strany otvírák,...

ODBĚR AKCÍ, SLEV, NOVINEK