Speciality-fotoplátna-fototapety

Reflexní samolepící fólie

Reflexní samolepka je velmi zajímavá možnost jak upoutat. Reflexní samolepka se při nasvícení rozzáří a tím podstatně zvýší svou viditelnost ve zhoršených světelných podmínkách. Tuto samolepící fólii můžeme dodat v různých barvách.

Reflexní samolepky jsou výborným pomocníkem ve zvýšení pasivní bezpečnosti. Reflexní samolepku Vám můžeme dodat v jakémkoliv tvaru a velikosti dokonce tuto samolepku dokážeme i potisknout. To znamená, že v případě, že Vám například není lhostejná bezpečnost Vašich zákazníků a zároveň si chcete udělat reklamu, tak Vám na reflexní samolepky můžeme vytisknout, třeba Vaše firemní loga. Vaši zákazníci si tyto samolepky můžou nalepit třeba na zadní dveře vozu, střešní box, ochranou přilbu, jizdní kolo, kolečkové brusle, snowboard, školní aktovku a pod.

Osoba na neosvětlené vozovce v tmavých šatech je vidět ze vzdálenosti pouhých 18 metrů, což řidičům nedává moc možností jak zareagovat i při relativně malé rychlosti. Reflexní prvek tuto hranici viditelnosti posune na 200 metrů na tuto vzdálenost se Vám dokáže řidič automobilu již bezpečně vyhnout.

Tyto samolepky se mohou využít jak na polep malých částí výstroje, tak i na výrobu velkých reklamních aplikací. Reflexní samolepky Vám můžeme dodat od velikosti pětikoruny až po polepení celého vozu.

V případě zájmu o tuto velice žádoucí fólii nás neváhejte kontaktovat. Radi Vám připravíme cenovou kalkulaci.

facebook

NOVINKY

05/05/2019, 10:20
Zde je několik důležitých informací ohledně správné přípravy tiskových dat. Abychom zakázku mohli zpracovat k Vaší plné spokojenosti a...
05/05/2019, 10:16
Odznaky V nabídce máme také reklamní odznaky. Odznak může být opatřen klasickým zavíracím špendlíkem, anebo může mít ze zadní strany otvírák,...

ODBĚR AKCÍ, SLEV, NOVINEK