Reference

Jen velkoplošný tisk

Tak komplexní služby, vstřícnost, ochota a profesionalita se vidí málokdy a člověk na to už skoro zapomněl, jak to vypadá a působí. O to více je to překvapující, když to u firmy znovu objeví a zcela nečekaně ho to překvapí! Děkuji za ten pocit a to jsem chtěl jen velkoplošný tisk. Slušné firmy stále ještě jsou a vy patříte mezi ně. Děkuji.

Ing. Tomáš Král

Fotoobrazy a další služby

mužDěkuji za vaše služby, fotoobrazy, plachty a další reklamní grafiku, které byly občas nestandardní, a nebylo na ně mnoho času. Vy jste vše zvládli před termínem dodání a navíc v prvotřídní kvalitě. Smekám před vaší firmou a těším se na další spolupráci.

S pozdravem
Petr Nováček
Jednatel

Fotoobrazy kvalitně

mužDobrý den,

Jménem naší firmy vám chceme poděkovat za skvěle odvedenou práci, která je přesně dle našich představ a více. Fotoobrazy, velkoplošný tisk, polepy vozidel a další… Rychlost, kvalita i s cenou jsme nadmíru spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

Petr Kadlec

 

facebook

NOVINKY

05/05/2019, 10:20
Zde je několik důležitých informací ohledně správné přípravy tiskových dat. Abychom zakázku mohli zpracovat k Vaší plné spokojenosti a...
05/05/2019, 10:16
Odznaky V nabídce máme také reklamní odznaky. Odznak může být opatřen klasickým zavíracím špendlíkem, anebo může mít ze zadní strany otvírák,...

ODBĚR AKCÍ, SLEV, NOVINEK