Reference

Na vaší firmě

mužNa vaší firmě se mi líbí, že ke každému zákazníkovi přistupujete vždy individuálně, nezávisle na velikosti klienta či objednávky. Zastáváte jednoznačný názor, že každá i menší zakázka zasluhuje v procesu výroby stejnou pozornost, úroveň kvality a přiměřený čas. Takto Vás, my, vaši klienti známe a proto se s důvěrou na Vás opět obracíme.

Velkoplošný tisk, velkoformátový tisk a jiné…

Máte dokonalou znalost trhu, vysokou flexibilita při řešení standardních či speciálních požadavků. Při cenotvorbě myslíte vždy k tomu, aby Vaše peníze byly cíleně investovány a maximálně převedeny do nejvyšší možné kvality. Máte vysokou kvalitou našich produktů, nejrychlejší dodací lhůty a s opravdu dobrými cenami. Zvláště velkoplošný tisk a velkoformátový tisk je super!

Díky vám za to.
S přátelským pozdravem

Jan Hladkový

Velkoplošný tisk od vás

mužS vaší firmou jsme velmi spokojeni. Špičkový velkoplošný tisk a digitální tisk již do 24 hodin. Vše od vizitek až po Megaboardy. V minimálním čase a za rozumné ceny. To jste vy! Bravo! Pro nás držíte prvenství v oblasti digitálních tiskových služeb a reprografie v Praze. Disponujete nejnovějšími technologiemi, pracují pro Vás zkušení odborníci. Zaručujete nejkratší dodací termíny v oblastech jako velkoplošný tisk. Díky a jen tak dál.

Ing. Pavel Musil

Firma na tisk

mužDlouhodobě jsme byly nespokojeny s firmou, které jsme zadávali k tisku fotoobrazy, letáky, plakáty, billboardy, samolepící fólie apod. Vše trvalo dlouho, levné to nebylo a kvalita byla občas špatná. Až do dne, kdy jsme narazili na vaši firmu. Ze dne na den jsme se rozloučili z dosavadní firmy a zkusili tu vaší. A hned první 3 zakázky dopadly naprosto perfektně. Rychlost, 100% kvalita a servis, příjemné jednání a skoro o polovinu nižší cenu! Bravo! Touto cestou Vám chci poděkovat a budeme se těšit na další spolupráci, s kterou jsem nadmíru spokojeni.

Jednatel.
Ing. Pavel Koloušek
facebook

NOVINKY

05/05/2019, 10:20
Zde je několik důležitých informací ohledně správné přípravy tiskových dat. Abychom zakázku mohli zpracovat k Vaší plné spokojenosti a...
05/05/2019, 10:16
Odznaky V nabídce máme také reklamní odznaky. Odznak může být opatřen klasickým zavíracím špendlíkem, anebo může mít ze zadní strany otvírák,...

ODBĚR AKCÍ, SLEV, NOVINEK