Roll up

Samonosný prezentační systém - roll up

Roll up systém je velice zajímavý samonosný prezentační systém, který má tu obrovskou výhodu, že je lehce přenosný.
Roll up je vlastně kazeta vyrobená z hliníku, do které se vkládá potisknuté médium (banner, plakát, PP display satin). Každý jednotlivý systém dodáváme v praktickém nylonovém obalu-tašce, která značně ulehčuje transport.

 

Doporučení roll up

Doporučujeme osazovat roll up  materiálem PP display což je syntetický produkt nové generace, vhodný pro širokou škálu aplikací. Materiál se vyznačuje vynikající rovinatostí a minimálním kroucením svislých hran při volném zavěšení, z toho důvodu je ideální k použití v Roll-Up a Pop-Up, jako i v POS systémech. Na přání samozřejmě můžeme osadit systém i klasickým bannerem.

 

Výhody roll up

Vyznačuje se vysokou odolností proti vodě, vlhkosti a poškrábání.
Tento polotuhý, snadno rolovatelný materiál poskytuje vysokou kvalitu tisku.
Rozměry námi dodávaných roll up systémů jsou standardně 85x200cm-tento rozměr Vám můžeme vyrobit již do druhého dne, jiné rozměry na vyžádání.


Nabízíme dva typy roll up systémů:
  • roll up standart 
  • roll up premium.


Rozdíl mezi nimi je, že Roll up premium má lepší design, těžší základnu (což zvyšuje stabilitu) a silnější navíjecí mechanismus.
Oba typy roll up systémů se dodávají v praktickém pouzdře, které značně usnadňuje transport a zároveň tvoří ochranu při převozu.
Velkou přednost roll up systému je, že grafiku je možné měnit dle potřeby.
V případě objednání roll up systému u nás je samozřejmostí osazení potištěného média do mechaniky.

 

Roll up STANDART

 Roll up PREMIUM

facebook

NOVINKY

05/05/2019, 10:20
Zde je několik důležitých informací ohledně správné přípravy tiskových dat. Abychom zakázku mohli zpracovat k Vaší plné spokojenosti a...
05/05/2019, 10:16
Odznaky V nabídce máme také reklamní odznaky. Odznak může být opatřen klasickým zavíracím špendlíkem, anebo může mít ze zadní strany otvírák,...

ODBĚR AKCÍ, SLEV, NOVINEK