Samolepící fólie

Samolepící fólie - samolepka

Samolepka je asi nejběžněji používané médium v digitálním tisku.
Samolepku Vám můžeme digitálně vytisknout od velikosti několika milimetrů pak je možno využít samolepku třeba na polep produktů, nebo ve velikosti metrů a pak se může využít třeba na polep výlohy, polep desky nebo cedule, reklamního poutače, orientačních systémů a pod. Samolepky Vám můžeme také strojově oříznout do jakéhokoliv tvaru-kruh, ovál, hvězda, cokoliv Vás jen napadne.

Samolepící fólie - polep aut

Samolepící fólie muže být samozřejmě také použita na polep vozů, autobusů, tramvají tam je zvlášť efektivní v kombinaci s tištěnou okenní grafikou. Samolepící fólií si můžete polepit třeba telefon, notebook nebo třeba ledničku.

 

Lepidlo na samolepící fólii

Lepidlo na samolepící fólii může být permannetní, nebo semi permanentní (u tohoto lepidla je výhoda, že po odstrańování samolepy nezůstávají na polepeném povrchu žádné zbytky lepidla) to se obzvláště hodí při tisku krátkodobých akcí jako jsou slevy, zaváděcí akce a pod.

 

Použití laminace jako povrchové úpravy samolepící fólie

Pro větší ochranu doporučujeme jako povrchovou úpravu samolepící fólii po tisku opatřit laminací dle způsobu použití. Laminace dodáváme jak obyčejné, pro základní mechanickou ochranu tak i speciální jako jsou antigrfitti laminace, UV laminace nebo třeba laminace podlahová s protiskluzovou úpravou.


Samolepící grafiku lze také dodat na tzv. buble free fólii kde je v lepidle vytvořená soustava mikro kanálků, které při instalaci fólie odvádějí vzduch a je tak značně ulehčena aplikace.

facebook

NOVINKY

05/05/2019, 10:20
Zde je několik důležitých informací ohledně správné přípravy tiskových dat. Abychom zakázku mohli zpracovat k Vaší plné spokojenosti a...
05/05/2019, 10:16
Odznaky V nabídce máme také reklamní odznaky. Odznak může být opatřen klasickým zavíracím špendlíkem, anebo může mít ze zadní strany otvírák,...

ODBĚR AKCÍ, SLEV, NOVINEK