Maloformátový tisk

Vizitky

     Vizitky jsou v dnešní moderní době základními prvkem každé větší či menší firmy. Setkáme se s nimi u lékaře, v květinářství nebo ve škole. Standardní formát vizitek je 50 x 90 mm, u EURO formátu je pak rozměr 85 x 55 mm. Hlavním principem vizitky je rychlé a přehledné předání informací zákazníkovi. Nabízíme tisk jednostranných i oboustranných vizitek, které tiskneme na vlastním stroji a dokážeme to v expresním čase. Naše společnost disponuje novou, moderní tiskárnou Bizhub C1060L.

 vizitky

Letáky

     Obecně platí, že spotřebitele spíše ovlivňuje ta reklama, kterou si mohou důkladně prohlédnout, nejvíce lidí při nákupu ovlivní leták. Účelem letáku je podat co nejrychleji informaci, upoutat pozornost na výrobek či službu. Leták je jedním z nejčastějších tiskových produktů, se kterým se v podstatě můžete setkat na každém kroku. I v době internetu jsou letáky stále velmi populární. Nabízíme tisk letákůvšech velikostí a formátů v nejvyšší možné kvalitě za výhodné ceny.

Formáty letáků

A6 (105x148m) A5 (148x210mm) A4 (210x297mm) A3 (297x420mm) DL (99x210mm)

A2 (420x594mm) A1 (594x841mm)

letáky 

 

Brožury, katalogy

     Zaujměte Vaše budoucí zákazníky profesionálně zpracovanou prezentací produktů či služeb pomocí brožury nebo katalogu. Brožury mohou být v různých formátech, jsou charakteristické skladem čili zmenšením základního formátu. Sklad nám dovoluje jednak skladnost výchozího formátu, ale také rozčlenění jednotlivých částí brožury. Finální vzhled brožury by měl být vizuálně zajímavý a po rozložení by měl obsahovat dostatek potřebných informací. V případě že takovou brožuru potřebujete vytisknout, neváhejte se na nás obrátit.

Dále tiskneme materiály, jako jsou pozvánky, ceníky, novoročenky, jídelní lístky, slevové karty, diplomy a další produkty . Tiskneme od jednotek až po tisíce kusů vždy v nejvyšší kvalitě a rychlosti od vizitek po billboard.

 brožury, katalogy

facebook

NOVINKY

05/05/2019, 10:20
Zde je několik důležitých informací ohledně správné přípravy tiskových dat. Abychom zakázku mohli zpracovat k Vaší plné spokojenosti a...
05/05/2019, 10:16
Odznaky V nabídce máme také reklamní odznaky. Odznak může být opatřen klasickým zavíracím špendlíkem, anebo může mít ze zadní strany otvírák,...

ODBĚR AKCÍ, SLEV, NOVINEK