Reference

Jménem naší firmy

mužJménem naší firmy Vám chci touto cestou poděkovat za velmi úspěšnou kampaň, kde vaše firma TISKNI RYCHLE hrála velmi důležitou roli. Fotoobrazy, velkoplošný risk, velkoformátový tisk, billboardy... Díky Vám vše proběhlo v nejlepším pořádku, vše na čas, vše na 100%, kvalita, vstřícnost, profesionalita. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

S pozdravem
Ing. Pavel Musílek

Touto cestou

mužVelkoplošný tisk, velkoformátový tisk, fotoobrazy a další... Touto cestou bych Vám rád za naší firmu poděkoval, za precizně provedené tiskařské práce. Jsme nadmíru spokojeni a rozhodně počítáme s další spolupráci. Kvalitní firmy aby dnes člověk pohledal a když už je najde, měl by se jich držet a doporučovat je svým dobrým, známým a přátelům. A vy mezi ně rozhodně patříte. Děkujeme.

Ing. Jan Kratochvíl

 

Rozhodla tiskárna

mužVelkoplošný a velkoformátový tisk nabízí mnoho firem. Vyhledal jsem je na internetu skrze vyhledávač a nyní se rozhodoval, která je nejlepší! Zajímala mě cena, kvalita, reference, webové stránky, ale hlavně i tiskárna a zařízení! A hádejte, kdo vyhrál? Ano, jednoznačně vy a ani jsem se nemusel dlouho rozhodovat! Máte nejlepší zařízení, ale i ceny a profesionální jednání. Děkuji a doporučuji všem!

Petr Modřanský

facebook

NOVINKY

05/05/2019, 10:20
Zde je několik důležitých informací ohledně správné přípravy tiskových dat. Abychom zakázku mohli zpracovat k Vaší plné spokojenosti a...
05/05/2019, 10:16
Odznaky V nabídce máme také reklamní odznaky. Odznak může být opatřen klasickým zavíracím špendlíkem, anebo může mít ze zadní strany otvírák,...

ODBĚR AKCÍ, SLEV, NOVINEK