tiskni rychle tel

+420 739 674 424

+420 774 994 459Náměstí Bratří Synků 3/7
Praha 4 - Nusle viz Mapa
Email: obchod@tisknirychle.cz

velkoformátový tisk

samolepící fólie
okenní grafika
reklamní bannery
fototapety
citylight
plakáty

Technologie

Velkoformátová digitální tiskárna Mimaki JV300

Tiskneme na moderní velkoformátové tiskárně Mimaki JV300. Tato tiskárna je osazena dvěma tiskovými hlavami Epson DX-7 v kaskádovitém uložení díky nimž můžeme dosáhnout rozlišení až 1.440 DPI a tiskové rychlosti až 105,9 m2/hod.

Naše velkoplošná tiskárna je osazena originálními inkousty Mimaki, díky tomu můžeme dát záruku na barevnost i v exteriéru.

 

Mimaki JV300 bez problému potiskne materiály jako je:

  • banner,
  • samolepící fólie,
  • okenní fólie,
  • posterový plakát,
  • CLV papír,
  • podlahová samolepka,
  • fototapeta,
  • ale třeba i fotoplátno a pod.

 

Barevná produkční digitální tiskárna Konica Minolta Bizhub C1060L

Digitální produkční barevná tiskárna Konica Minolta Bizhub C1060L s rychlostí až 60 stran za minutu je efektivním zařízením poskytující stabilní tiskovou kvalitu a spolehlivost. Bizhub pro 1060L je moderní tiskové zařízení poskytující špičkovou tiskovou kvalitu. Největší potisknutelná plocha je 440x310mm. Na této tiskárně vám vytiskneme nejrůznější tiskoviny pro soukromé, firemní nebo jiné propagační účely. Na základě Vašich požadavků a našich praktických zkušeností v oblasti tisku se vždy snažíme najít nejvhodnější řešení pro vaši maximální spokojenost.

Profesionální řezačka s optickou závorou EBA 4860

Řezačky značky EBA jsou vyrobené v Německu z kvalitních materiálů, výrobce klade důraz hlavně na rychlost a přesnost. Díky této nové a moderní řezačce jsme schopni pro vás naformátovat letáky, vizitky, pozvánky, svatební a promoční oznámení, jídelní lístky, diplomy apod.

 

Řezací plotr Summa S2-T140

Profesionální řezací plotr s vysokou přesností a obrovským výkonem. Použitá technologie tangenciálního nože umožňuje řezání nejen klasické samolepící fólie, ale například i tak tvrdá média jako jsou podlahové samolepky nebo reflexní. Přítlak nože je až 600g, maximální řezná rychlost je až 140cm/s. Plotr tedy splňuje vysoké požadavky na kvalitu a produktivitu řezání. 

 

Laminátor pro samolepící fólie

Jsme vybaveni laminátorem Easy mounth, jedná se o laminátor pro další zpracování převážně samolepící fólie, který může laminovat tisk do šíře 1600mm. Tento laminátor je vybavený vrchním nahřívaným válcem, aby se eliminoval silvering (mikrobublinky vzduchu vznikající na povrchu samolepící fólie při laminování)

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information