tiskni rychle tel

+420 739 674 424

+420 774 994 459Náměstí Bratří Synků 3/7
Praha 4 - Nusle viz Mapa
Email: obchod@tisknirychle.cz

velkoformátový tisk

samolepící fólie
okenní grafika
reklamní bannery
fototapety
citylight
plakáty

Speciality-fotoplátna-fototapety

Reflexní samolepící fólie

Reflexní samolepka je velmi zajímavá možnost jak upoutat. Reflexní samolepka se při nasvícení rozzáří a tím podstatně zvýší svou viditelnost ve zhoršených světelných podmínkách. Tuto samolepící fólii můžeme dodat v různých barvách.

Reflexní samolepky jsou výborným pomocníkem ve zvýšení pasivní bezpečnosti. Reflexni samolepku Vám můžeme dodat v jakémkoliv tvaru a velikosti dokonce tuto samolepku dokážeme i potisknout. To znamená, že v případě, že Vám například není lhostejná bezpečnost Vašich zákazníků a zároveň si chcete udělat reklamu, tak Vám na reflexní samolepky můžeme vytisknout, třeba Vaše firemní loga. Vaši zákazníci si tyto samolepky můžou nalepit třeba na zadní dveře vozu, střešní box, ochranou přilbu, jizdní kolo, kolečkové brusle, snowboard, školní aktovku a pod.

Osoba na neosvělené vozovce v tmavých šatech je vidět ze vzdálenosti pouhých 18 metrů, což řidičům nedává moc možností jak zareagovat i při relativně malé rychlosti. Reflexní prvek tuto hranici viditelnosti posune na 200 metrů na tuto vzdálenost se Vám dokáže řidič automobilu již bezpečně vyhnout.

Tyto samolepky se můžou využít jak na polep malých částí výstroje, tak se dají použít i na výrobu velkých reklamních aplikací. Reflexní samolepky Vám můžeme dodat od velikosti pětikoruny až po polepení celého vozu.

V případě zájmu o tuto velice zajímavau nabídku nás neváhejte kontaktovat. Radi Vám připravíme cenovou kalkulaci.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information