tiskni rychle tel

+420 739 674 424

+420 774 994 459Náměstí Bratří Synků 3/7
Praha 4 - Nusle viz Mapa
Email: obchod@tisknirychle.cz

velkoformátový tisk

samolepící fólie
okenní grafika
reklamní bannery
fototapety
citylight
plakáty

Maloformátový tisk

Vizitky

Vizitky jsou v dnešní moderní době základními prvkem každé větší či menší firmy. Setkáme se s nimi u lékaře, v květinářství nebo ve škole. Standardní formát vizitek je 50 x 90 mm, u EURO formátu je pak rozměr 85 x 55 mm. Hlavním principem vizitky je rychlé a přehledné předání informací zákazníkovi. Nabízíme tisk jednostranných i oboustranných vizitek, které tiskneme na vlastním stroji a dokážeme to v expresním čase. Naše společnost disponuje novou, moderní tiskárnou Bizhub C1060L.

 

vizitky

 

Letáky

Obecně platí, že spotřebitele spíše ovlivňuje ta reklama, kterou si mohou důkladně prohlédnout, nejvíce lidí při nákupu ovlivní leták. Účelem letáku je podat co nejrychleji informaci, upoutat pozornost na výrobek či službu. Leták je jedním z nejčastějších tiskových produktů, se kterým se v podstatě můžete setkat na každém kroku. I v době internetu jsou letáky stále velmi populární. Nabízíme tisk letáků všech velikostí a formátů v nejvyšší možné kvalitě za výhodné ceny.

Formáty letáků

A6 (105x148m) A5 (148x210mm) A4 (210x297mm) A3 (297x420mm) DL (99x210mm)

A2 (420x594mm) A1 (594x841mm)

 

 

letáky

 

Brožury, katalogy

Zaujměte Vaše budoucí zákazníky profesionálně zpracovanou prezentací produktů či služeb pomocí brožury nebo katalogu. Brožury mohou být v různých formátech, jsou charakteristické skladem čili zmenšením základního formátu. Sklad nám dovoluje jednak skladnost výchozího formátu, ale také rozčlenění jednotlivých částí brožury. Finální vzhled brožury by měl být vizuálně zajímavý a po rozložení by měl obsahovat dostatek potřebných informací. V případě že takovou brožuru potřebujete vytisknout, neváhejte se na nás obrátit.

Dále tiskneme materiály, jako jsou pozvánky, ceníky, novoročenky, jídelní lístky, slevové karty, diplomy a další produkty . Tiskneme od jednotek až po tisíce kusů vždy v nejvyšší kvalitě a rychlosti od vizitek po billboard.

 

 

brožůry

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information