tiskni rychle tel

+420 739 674 424

+420 774 994 459Náměstí Bratří Synků 3/7
Praha 4 - Nusle viz Mapa
Email: obchod@tisknirychle.cz

velkoformátový tisk

samolepící fólie
okenní grafika
reklamní bannery
fototapety
citylight
plakáty

Reference

Tisk velkoplošný a velkoformátový

mužVelkoplošný tisk? Vždycky jsem si myslel, že kvalitní tisk určuje hlavně kvalitní tiskárna, čili stroj, na kterém je tisk tisknut, ale mýlil jsem se. Ano, samozřejmě, tiskárna jako stroj je důležitý aspekt, ale stejně důležitá je i zkušenost, praxe, odbornost a preciznost. A to vše jsem u vás našel a za to vám děkuji. Je dobré v ČR najít ještě firmu, která svoji o práci umí a baví ji.
 
Děkuji.
Ing. Rostislav Zach
 
 

Velkoformátový tisk – 100%

mužDobrý den, musím konstatovat, že velkoformátový tisk od vaší firmy je úžasně povedená práce, čistý, hladký, skoro jako realita a nikoli jako samolepka na naší výloze. Předešlý tisk od konkurence byl velmi špatný. Rozdíl je markantní. Děkuji za odvedenou práci a těším se na další spolupráci.

Jiří Novotný

Díky za velkoplošný tisk

mužVelkoplošný tisk, nebo velkoformátový tisk, do teď jsem nepochopil rozdíl, mezi těmito dvěma pojmy, ale abych neodbíhal od tématu, dopadl skvěle. Polepy vozidel, výlohy a billboardy již zdobí naše pobočky a práce je vskutku odvedená dle našeho maximálního uspokojení. Děkujeme Vám, a Vaší firmě.

Ing. Adam Dvořák

Strana 9 z 13

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information