tiskni rychle tel

+420 739 674 424

+420 774 994 459Náměstí Bratří Synků 3/7
Praha 4 - Nusle viz Mapa
Email: obchod@tisknirychle.cz

velkoformátový tisk

samolepící fólie
okenní grafika
reklamní bannery
fototapety
citylight
plakáty

Reference

Jen velkoplošný tisk

Tak komplexní služby, vstřícnost, ochota a profesionalita se vidí málokdy a člověk na to už skoro zapomněl, jak to vypadá a působí. O to více je to překvapující, když to u firmy znovu objeví a zcela nečekaně ho to překvapí! Děkuji za ten pocit a to jsem chtěl jen velkoplošný tisk. Slušné firmy stále ještě jsou a vy patříte mezi ně. Děkuji.

Ing. Tomáš Král

Fotoobrazy a další služby

mužDěkuji za vaše služby, fotoobrazy, plachty a další reklamní grafiku, které byly občas nestandardní, a nebylo na ně mnoho času. Vy jste vše zvládli před termínem dodání a navíc v prvotřídní kvalitě. Smekám před vaší firmou a těším se na další spolupráci.

S pozdravem
Petr Nováček
Jednatel

Fotoobrazy kvalitně

mužDobrý den,

Jménem naší firmy vám chceme poděkovat za skvěle odvedenou práci, která je přesně dle našich představ a více. Fotoobrazy, velkoplošný tisk, polepy vozidel a další… Rychlost, kvalita i s cenou jsme nadmíru spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

Petr Kadlec

 

Strana 8 z 13

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information