tiskni rychle tel

+420 739 674 424

+420 774 994 459Náměstí Bratří Synků 3/7
Praha 4 - Nusle viz Mapa
Email: obchod@tisknirychle.cz

velkoformátový tisk

samolepící fólie
okenní grafika
reklamní bannery
fototapety
citylight
plakáty

Reference

Fotoobrazy – kolik jich doma máte?

mužDle Britských vědců a jejich výzkumů na téma fotoobrazy, zjistili, že pakliže v domácnosti je více jak 5 fotoobrazů s obrázky rodinných příslušníků, jedinci v takové domácnosti jsou spokojenější, necítí se tam nikdy sami, vládne tam harmonie a více klidu, než tam, kde fotoobrazy nejsou. Ano, fotoobrazy mají velký vliv a to je nyní i vědecky podloženo. Proto jsme si našel vaší firmu a prosil bych poslat ceník a informace o fotoobrazech.

 

Děkuji, Petr Pavel

Fotoobrazy a další tiskařské práce

mužDěkujeme za vaše profesionální tiskařské práce pro naši firmu. Fotoobrazy se vyvedli a zvláště billboardy a jejich kvalita nás ohromily. Skvělé barvy i kvalita, na PC v grafickém návrhu to nebylo tak vidět, jako nyní v té velké velikosti. Po každé, když jedu po Strakonické, nemůžu se vynadívat na náš billboard, který tam díky vaší kvalitně odvedené práci vyloženě září. Děkujeme.

Petr Pavlíček

Fotoobrazy – když se vidíte v cizím bytě

mužFotoobrazy mne uchvátili, když jsem byl na návštěvě u svého kamaráda.Fotoobrazy na mne koukali ze všech stěn a místností, jeho přátelé, známí, zvířecí mazlíčci, kraje z dovolené a na jednom fotoobraze jsem koukal já sám na sebe spolu s dalšími přáteli. Bylo to tak moc příjemné, že i já patřím mezi přátelé mého přítele, kterého má na fotoobraze, že i já jsme si nechal udělat fotoobrazy do svého bytu.

Od kamaráda mi dal kontakt na vás, že vy je umíte nejlépe, v nejlepší kvalitě a měl pravdu. Je tu super práce, děkuji.

Petr Král

 

Strana 7 z 13

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information