tiskni rychle tel

+420 739 674 424

+420 774 994 459Náměstí Bratří Synků 3/7
Praha 4 - Nusle viz Mapa
Email: obchod@tisknirychle.cz

velkoformátový tisk

samolepící fólie
okenní grafika
reklamní bannery
fototapety
citylight
plakáty

Reference

Velkoplošný tisk – tiskárna

mužKdyž jsem narazil na vaše stránky a přečetl si, na jaké tiskárně tisknete, okamžitě jste se u mě stali firmou čísla 1 pro velkoplošný tisk! Trochu se v tom vyznám, jsem technický maniak a tak vím, že vaše tiskárna patří mezi formule 1 v tisku a tisk z ní je právě pro velkoformátový tisk nejlepší! Bravo! Vůbec nechápu, jak vaše konkurence může psát o kvalitě apod., když jejich tiskárna toho není schopna! Vy jste u mě jedničky a vřele vás doporučuji všem!

Jan Musil

Velkoplošný tisk – od profesionálů

mužDěkuji za profesionální služby v oblasti velkoplošného tisku. Váš velkoplošný tisk díky odbornosti, profesionalitě, zkušenostem a praxi, a samozřejmě i vaší velmi kvalitní tiskárně dopadl nad naše očekávání a je čistější, výraznější, než tisk u předchozí firmy, s kterou jsme nebyli spokojeni. Vaše práce je bez chybičky. Jsme rádi, že tak jak jsme to chtěli, že to tak jde, stačí prostě jen najít tu správnou firmu. Dekujeme za ochotu, vstřícnost, poradenství a těšíme se na další spolupráci s vámi.

Judr. Karel Kormát

Díky za profesionalitu

mužDěkujeme za vaši profesionalitu, ochotu, vstřícnost, odbornost a poradenství, ale samozřejmě také za práci pro naši firmu, v oblasti velkoplošný tisk, billboardy, letáky, plakáty a fotoobrazy. Vše proběhlo nad naše očekávání, precizně a bez sebemenší chybičky. Děkujeme a přejeme si více takových firem, jako ta vaše.

S pozdravem
Jana Hlavatá

Strana 6 z 13

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information