tiskni rychle tel

+420 739 674 424

+420 774 994 459Náměstí Bratří Synků 3/7
Praha 4 - Nusle viz Mapa
Email: obchod@tisknirychle.cz

velkoformátový tisk

samolepící fólie
okenní grafika
reklamní bannery
fototapety
citylight
plakáty

Reference

Na vaší firmě

mužNa vaší firmě se mi líbí, že ke každému zákazníkovi přistupujete vždy individuálně, nezávisle na velikosti klienta či objednávky. Zastáváte jednoznačný názor, že každá i menší zakázka zasluhuje v procesu výroby stejnou pozornost, úroveň kvality a přiměřený čas. Takto Vás, my, vaši klienti známe a proto se s důvěrou na Vás opět obracíme.

Velkoplošný tisk, velkoformátový tisk a jiné…

Máte dokonalou znalost trhu, vysokou flexibilita při řešení standardních či speciálních požadavků. Při cenotvorbě myslíte vždy k tomu, aby Vaše peníze byly cíleně investovány a maximálně převedeny do nejvyšší možné kvality. Máte vysokou kvalitou našich produktů, nejrychlejší dodací lhůty a s opravdu dobrými cenami. Zvláště velkoplošný tisk a velkoformátový tisk je super!

Díky vám za to.
S přátelským pozdravem

Jan Hladkový

Velkoplošný tisk od vás

mužS vaší firmou jsme velmi spokojeni. Špičkový velkoplošný tisk a digitální tisk již do 24 hodin. Vše od vizitek až po Megaboardy. V minimálním čase a za rozumné ceny. To jste vy! Bravo! Pro nás držíte prvenství v oblasti digitálních tiskových služeb a reprografie v Praze. Disponujete nejnovějšími technologiemi, pracují pro Vás zkušení odborníci. Zaručujete nejkratší dodací termíny v oblastech jako velkoplošný tisk. Díky a jen tak dál.

Ing. Pavel Musil

Firma na tisk

mužDlouhodobě jsme byly nespokojeny s firmou, které jsme zadávali k tisku fotoobrazy, letáky, plakáty, billboardy, samolepící fólie apod. Vše trvalo dlouho, levné to nebylo a kvalita byla občas špatná. Až do dne, kdy jsme narazili na vaši firmu. Ze dne na den jsme se rozloučili z dosavadní firmy a zkusili tu vaší. A hned první 3 zakázky dopadly naprosto perfektně. Rychlost, 100% kvalita a servis, příjemné jednání a skoro o polovinu nižší cenu! Bravo! Touto cestou Vám chci poděkovat a budeme se těšit na další spolupráci, s kterou jsem nadmíru spokojeni.

Jednatel.
Ing. Pavel Koloušek

Strana 4 z 13

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information