tiskni rychle tel

+420 739 674 424

+420 774 994 459Náměstí Bratří Synků 3/7
Praha 4 - Nusle viz Mapa
Email: obchod@tisknirychle.cz

velkoformátový tisk

samolepící fólie
okenní grafika
reklamní bannery
fototapety
citylight
plakáty

Reference

Velkoplošný, velkoformátový

mužHledali jsme dlouho dobrou firmu na velkoplošný tisk a velkoformátový tisk s dobrou pověstí, kvalitními stroji a profesionálním přístupem. Vy vše a i víc splňujete, proto by naše firma s vámi ráda spolupracovala na tisku billboardu, plachet, fólii na skla, samolepek a další. Přesvědčili jste nás, že jste v této oblasti jedničky. A po návštěvě u vás jsem si to jen potvrdil. Děkujeme za vstřícnost, ceny a příjemné jednání. Brzo opět nashledanou a moc děkujeme.

Jednatel

Igor Musil

 

Fotoobrazy – velký zázrak

mužJsem překvapen, co z malé, staré fotografie jde udělat za zázraky. Svatební fotografie mých rodičů je ohromná, čistá a naprosto dokonalá. Tedy nikoli již fotografie, ale fotoobraz. Fotoobrazy jsou neskutečné! Hledám doma další fotografie, u kterých je škoda, aby skončily v šuplíku, album, aby byly na zdech a člověk se z nich mohl radovat každý den. Díky.

S pozdravem
A. Honsová

Fotoobrazy - rozměry

Dobrý den, prosím, v jakém rozměru si mohu nechat zhotovit FOTOOBRAZY?

Naše opověď:

Nabízíme standardní, nejžádanější rozměry, viz rozměry níže:

  • Fotoobraz Rozměr
  • Fotoobraz 40x40cm
  • Fotoobraz 40x60cm
  • Fotoobraz 60x60cm
  • Fotoobraz 80x100cm

Tyto rozměry jsou standartní pro fotoobrazy, ale v případě poptávky jakéhokoliv jiného rozměru není pro nás problém a uděláme vám jakékoliv.

S pozdravem
TiksniRychle.cz

Strana 3 z 13

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information