tiskni rychle tel

+420 739 674 424

+420 774 994 459Náměstí Bratří Synků 3/7
Praha 4 - Nusle viz Mapa
Email: obchod@tisknirychle.cz

velkoformátový tisk

samolepící fólie
okenní grafika
reklamní bannery
fototapety
citylight
plakáty

Reference

Tiskni rychle – kvalitně

mužDěkuji za tiskařské práce pro naši firmu, které byly provedeny dle názvu vaší firmy, čili „TISKNI RYCHLE.“ Velkoformátový tisk proběhl nad naše očekávání a ve výborné kvalitě. A proto, měli by jste se jmenovat TISKNI RYCHLE A KVALITNĚ! Děkuji a na další spolupráci se těší.

Alois Stýblo

Velkoformátový tisk

muzDobrý den. Děkuji za profesionální práci od vaší firmy, kdy jste pro naši firmu vytiskli billboardy, - plachty a samolepící fólie – velkoplošný tisk Je to alespoň 5x lepší, než od předchozí firmy. A i levnější. Máte ve mně věrného zákazníka a ještě jednou děkuji.

Ing. Karel Borovec

Velkoformátový tisk u vás

onMusím uznat a poděkovat, že skutečně váš velkoformátový tisk, nebo velkoplošný tisk, do teď jsem nepochopil, jaký je mezi tím rozdíl, je lepší než od předešlé konkurence, kde jsme si dlouhodobě nechávali tisknout billboardy. Je ostřejší a barvy jsou lepší. A u vás je to ke všemu levnější! Díky, nyní si to budeme nechávat tisknout u vás!

Ing. Petr Abrahám

Strana 12 z 13

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information