tiskni rychle tel

+420 739 674 424

+420 774 994 459Náměstí Bratří Synků 3/7
Praha 4 - Nusle viz Mapa
Email: obchod@tisknirychle.cz

velkoformátový tisk

samolepící fólie
okenní grafika
reklamní bannery
fototapety
citylight
plakáty

Reference

Tisk, velkoplošný atd.

mužZdravím vás a ještě jednou vám chci poděkovat za profesionálně dovedené tiskařské práce pro naší firmu. Fólie na vozidla, výlohy, ale i velkoplošný tisk se vydařil velmi dobře a musím uznat, že snad nejlépe, ze všech zakázek od konkurenčních firem. Barvy jsou ostré a plné. Super. Za celou naši firmu děkuji a těším se na další spolupráci.

Hugo Otmann

Fotoobrazy od TiskniRychle CZ

muzKamarád se mi v restauraci chlubil, že si nechal udělat fotoobrazy u jisté firmy, třeba X. Povídal mi, jaké má rozměry, kam všude fotoobrazy dal a kam jaké a jak je to super, když nyní fotoobrazy zdobí jeho byt. Zeptal jsem se ho na ceny a i ty mi sdělil a nezapomněl dodat, jak to bylo výhodné. Pak jsem mu řekl já, že mám také fotoobrazy, velmi kvalitně udělané a za poloviční ceny! Od vás TiskniRychle CZ. Díky za vás, za ty ceny, které mi kamarád říkal, do toho bych nešel!

Jan Žáček

Velkoformátový tisk - Billboardy

mužDobrý den, touto cestou chceme poděkovat za profesionálně vytištěné billboardy v rámci tisku – velkoformátový tisk. Velkoformátový tisk je bezchybný, pixeláž úžasná, je vidět, že jste v oboru jedničky a máte výborný stroj – tiskárnu. Díky za velkoformátový tisk a určitě s námi počítejte pro příště!

 

S pozdravem
Jaroslav Tůma

Strana 11 z 13

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information