tiskni rychle tel

+420 739 674 424

+420 774 994 459Náměstí Bratří Synků 3/7
Praha 4 - Nusle viz Mapa
Email: obchod@tisknirychle.cz

velkoformátový tisk

samolepící fólie
okenní grafika
reklamní bannery
fototapety
citylight
plakáty

Reference

Velkoplošně – velkoplošný tisk

mužDěkujeme za profesionálně odvedenou práci v zakázce „velkoplošný tiskpro naši firmu, billboardy, plachty a samolepící fólie na sklo. Vše proběhlo k naší nejlepší spokojenosti a těšíme se na další spolupráci s vaší firmou, která je nyní v oblasti tisku č.1. Děkujeme.

Rafael Calán

Jak jste to udělali?

mužBillboardy si naše firma nechává tisknout pravidelně. U našeho tiskaře došlo k výpadku, proto jsme zvolili jinou tiskárnu, vás. Jak jste to udělali? Tisk byl o mnoho kvalitnější, barvy pestřejší a vše úžasně ostré! Nevěřili jsme svým vlastním očím. K původnímu tiskaři se nevrátíme a zůstaneme u vás. Děkuji za vaše profesionální služby v oblasti velkoplošný tisk.

Jaroslav Nový

Velkoplošný tisk – plachty

ženaReklamní plachty velkých formátů, tedy jejich velkoplošný tisk dopadl nad naše očekávání. Děkujeme za precizní a profesionální práci, s kterou jsme velmi spokojeni. Měli by jsem zároveň poptávku na další velkoplošný tisk, billboardy, bigboardy a samolepící fólie na výlohy. V příloze zasíláme zadání.

Zástupce generálního ředitele

Ilona Sczaská

Strana 10 z 13

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information