tiskni rychle tel

+420 739 674 424

+420 774 994 459Náměstí Bratří Synků 3/7
Praha 4 - Nusle viz Mapa
Email: obchod@tisknirychle.cz

velkoformátový tisk

samolepící fólie
okenní grafika
reklamní bannery
fototapety
citylight
plakáty

Reference

Tiskárna

mužVelkoplošný tisk, nebo také jak se říká velkoformátový tisk, ten v Praze sice nabízí mnoho firem, ale málokterých na to má pořádnou a kvalitní tiskárnu. Vy jste toho důkazem. Práce od vás je absolutně odlišná, než od předcházející firmy, s kterou jsme se ve zlém rozešli. Důvodem byla kvalita a neustále nedodržení termínu. U vás to jde samo! Díky za to.

S přáním hezkého dne
Ing. Jan Muka

Nad očekávání

mužVelkoplošný tisk od vaší firmy TISKNI RYCHLE. CZ dopadl nad naše očekávání. Je vidět, že kvalitní tiskárna, zkušenosti jsou v tomhle oboru na prvním místě. Před Vámi jsme využívali služeb levnější firmy, ale podle toho také výsledek vypadal. Nyní jsem velmi spokojeni a velkoformátový tisk je v mimořádné kvalitě. Děkujeme za to a těšíme se na další spolupráci.

Jednatel
Karel Březiňák

Velkoplošně, velkoformátově, nejlépe

mužVyzkoušeli jsme mnoho firem na velkoplošný, či velkoformátový tisk a v takové kvalitě, jako od vás to nikdo nezvládl. A nejen v kvalitě, ale i rychlosti, ceně a lepšímu profesionálnímu jednání. Jsme rádi, že jsme konečně našli firmu, s kterou jsem nadmíru spokojeni. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Ing. Jana Morávková

Strana 1 z 13

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasím. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information